Firmowa strona www — dlaczego warto ją mieć.

Firmowa strona www to coś, na co powinien zdecydować się każdy przedsiębiorca, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Internet to potężne narzędzie, z którego warto korzystać. Ludzie w potrzebie coraz częściej szukają produktów, usług czy porad online. Czasy pandemii przyczyniły się do jeszcze większego rozkwitu biznesu sieciowego, dlatego warto iść za ciosem i aktywniej działać w internecie.

Zalety posiadania firmowej strony internetowej.

Każdy przedsiębiorca szuka odpowiedzi na pytanie: jak zareklamować firmę. Jednak nie dla każdego właściciela firmy, własna strona internetowa to gra warta świeczki… Błąd. Internet zrzesza tysiące osób z całego świata, które poszukują w sieci rozmaitych produktów, usług i treści. Wyjdź użytkownikom naprzeciw i daj im to, czego potrzebują.

Dlaczego warto?

 • Firmowa strona www to miejsce, gdzie użytkownicy mogą znaleźć wszelkie interesujące ich informacje, takie jak historia firmy, opis jej działalności, specyfikacje produktów i usług, ceny. Dobrze wykonany projekt strony internetowej dostarczy Twoim klientom i interesantom wszystkich poszukiwanych informacji.
 • Wzmocnisz i utrwalisz wizerunek firmy. Wykonanie strony internetowej, która będzie zachwycać estetyką i urzekać treścią to sposób na zyskanie uznania odwiedzających. Wyeksponowane logo, przekonujący slogan, kolorystyka firmowa… Daj się zauważyć!
 • Szybka, prosta i wygodna komunikacja. Wbudowany czat czy panel kontaktowy to możliwość elastycznej wymiany informacji.
 • Strona internetowa pracuje cały czas! Pozyskuj zlecenia i bądź w kontakcie z klientami niemal bez przerwy. Dzięki wbudowanym panelom kontaktowym i zautomatyzowanym systemom transakcyjnym sprzedaż może odbywać się bez Twojego nadzoru. Odpoczywaj i zarabiaj jednocześnie.
 • Strona internetowa może być wyświetlana na wielu urządzeniach. Komputery, laptopy, smartfony, tablety. Twoja firma pozostanie w zasięgu użytkowników, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Jakie cechy powinna mieć dobra strona internetowa?

Responsywność strony internetowej.

To jedna z najważniejszych cech. Responsywne strony internetowe to takie, które bezproblemowo wyświetlają się na wszelkich urządzeniach. Wszystko wygląda pięknie na ekranie komputera, jednak po odpaleniu na smartfonie strona rozjeżdża się i wygląda tragicznie? Niedobrze… Firmowa strona to Twoja wizytówka w sieci, należy więc zadbać o to, aby wszystko zostało przygotowane poprawnie.

Podkreślenie charakteru firmy.

Strona firmowa powinna oddawać charakter firmy. Twoja własna strona www, obok ulotek, gadżetów reklamowych, czy wizytówek, to jeden z wielu elementów budujących wizerunek firmy. Elementy takie jak logo, grafika, czy slogan firmowy,  znajdujące się na stronie, powinny wraz z innymi środkami reklamy tworzyć spójną całość i kojarzyć się z prowadzoną działalnością.

Przemyślana struktura strony internetowej.

Wszystko powinno być przejrzyste, zrozumiałe i łatwe w odbiorze, a przeglądanie strony ma być przyjemną czynnością. Użytkownik powinien poruszać się po niej intuicyjnie i z łatwością odnajdywać interesujące go zakładki, podstrony czy informacje.

Rzetelne i oryginalne treści.

Opisy produktów i usług powinny być wyczerpujące, dokładne i unikalne. Pamiętajmy o tym, że plagiaty i kopiowanie treści to strzał w kolano… Są niedopuszczalne.

Bezpieczeństwo.

Profesjonalna strona powinna zawierać certyfikat SSL. SSL to protokół sieciowy, który odpowiada za szyfrowanie danych. Ten certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa dla osób odwiedzających witrynę.

Możliwość edytowania treści.

Wbudowany system CMS umożliwia edytowanie niektórych elementów, dzięki czemu możesz na bieżąco wprowadzać zmiany na swojej stronie. Jest to funkcja szczególnie przydatna, jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub na stronie znajdują się elementy zmienne, takie jak ceny, promocje, komunikaty, newsy itd.

Ile kosztuje strona internetowa?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ceny stron wahają się w zależności od ich typu, stopnia zaawansowania i wielu innych czynników. Inną cenę podyktuje freelancer, a inną agencja interaktywna, w której pracują dziesiątki specjalistów. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „ile kosztuje strona internetowa w 2021 roku”, wyszczególniony wynik wyszukiwania podaje kwotę od 4000 do 8000 zł.

W naszej ofercie, ceny wykonania stron internetowych zaczynają już od kwoty 699 zł. Wykonaliśmy już dziesiątki projektów stron. Zaufaj naszym specjalistom.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami na naszej stronie, lub skorzystaj z opcji wycena, w prawym górnym rogu.

Spis treści

Wycena

  Imię:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu (opcjonalnie):

  Wybierz usługę z której chcesz skorzystać:

  Jaki typ strony chcesz stworzyć?

  Czy posiadasz aktualnie stronę internetową?

  Podaj link aktualnej strony:

  Jakie języki powinna obsługiwać strona?

  Jakie podstrony powinna posiadać nowa strona?

  Czy posiadasz listę stron która przypada Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do stron, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy posiadasz aktualnie sklep internetowy?

  Podaj link aktualnego sklepu:

  Jakie języki powinien obsługiwać sklep?

  Jakie podstrony powinien posiadać nowy sklep?

  Ile orientacyjnie planujesz mieć produktów w sklepie?

  Czy posiadasz listę sklepów które przypadają Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do sklepów, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy wiesz, że...

  Jesteśmy agencją, która posiada ceny konkurencyjne nawet dla freelancerów?