Pozycjonowanie

ilustracja rakieta

Leć z nami w górę!

Pozycjonowanie to szereg działań marketingowych mających na celu uzyskanie możliwie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych (np. Google).

Bardzo często pozycjonowanie nazywane jest również optymalizacją strony dla wyszukiwarek internetowych lub po prostu SEO.

Jakie są korzyści z pozycjonowania?

Duża widoczność

Dzięki optymalizacji SEO Twoja strona pojawia się wyżej w wynikach wyszukiwania, przez co staje się bardziej widoczna i rozpoznawalna w sieci.

Długofalowe efekty

Po wypozycjonowaniu strony w wynikach utrzymuje się ona na osiągniętym pułapie w wynikach. Warto zastanowić się również nad blogiem, który dodatkowo zwiększy jej widoczność.

Zwiększanie zaufania i świadomości marki

Dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania zwiększasz świadomość marki na rynku i wzbudzasz większe zaufanie.

Niskie koszty dotarcia do klienta

Pamiętaj, pozycjonowanie to nie Google Ads, w tym przypadku nie płacisz za wyświetlanie. Przy optymalizacji SEO, efekty są długofalowe, a wkład pieniężny może być znacznie mniejszy.

zegar

Jaki jest czas realizacji?

Osiągnięcie optymalnych wyników działania optymalizacji SEO uzależnione jest od branży i fraz, jakie zostały użyte na stronie. Czas do uzyskania pierwszych wyników wynosi średnio 3-6 miesięcy.

Pamiętajmy, że pozycjonowanie to długotrwały proces, lecz efekty są długofalowe i nie wymagają żadnego dodatkowego wkładu pieniężnego.

Co obejmuje pozycjonowanie?

ilustracja rakieta

Nasze pakiety

Pakiet Mini

1350 PLN / mies.

Dla stron internetowych oraz małych sklepów z niewielką ilością asortymentu.

Pakiet Standard

2000 PLN / mies.

Dla sklepów z większą ilością asortymentu i rozbudowanych portali

Pakiet Pro

3500 PLN / mies.
(W tym 500 zł na artykuły sponsorowane)

Dla firm, które opierają się na sprzedaży internetowej i chcą osiągnąć najlepsze wyniki w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron Nowy Sącz

Zależy Ci na zwiększeniu widoczności swojej firmy na rynku nowosądeckim? Nie ma problemu. Zajmiemy się tym! Proponujemy Ci pozycjonowanie lokalne, które pozwoli wyświetlać się Twojej firmie wyżej w wynikach Google po wpisaniu frazy dotyczącej Nowego Sącza i okolic, Małopolski lub innych wybranych przez Ciebie lokalizacji, a nawet całej Polski!

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych jest przeznaczone dla firm, które pragną dotrzeć do klienteli z Nowego Sącza i okolic lub innego, sprecyzowanego miejsca. Jednak jeśli chcesz być widoczny na całą Polskę, to również jesteśmy Ci w stanie pomóc. Pamiętaj jednak, że im większa skala pozycjonowania, tym większa konkurencja – w tym przypadku na efekty SEO będzie trzeba czekać nieco dłużej. Potrzebny będzie również większy nakład prac i środków.

Jako interaktywna agencja, jesteśmy równocześnie agencją SEO. W Internecie obsługujemy kompleksowo.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Rodzaj strony internetowej nie ma dla nas znaczenia. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron każdego rodzaju. Obsługujemy dziesiątki klientów z Nowego Sącza, okolic i Małopolski. Znamy ten rynek i jesteśmy w stanie poprowadzić Twoją stronę w taki sposób, aby generowała jak największy ruch i zyski. Pozycjonowanie dla e-commerce to również nasza specjalność!

Linkbuilding
| Backlinks | Artykuły sponsorowane

Zależy Ci na długofalowym, strategicznym zwiększaniu ruchu? Mamy na to sposób? To zdobywanie linków!

Autorytet strony to jeden z najważniejszych czynników rankingowych wyszukiwarki Google. Wysoki autorytet = lepsze efekty pozycjonowania = wyższa pozycja w Google. Aby podnieść autorytet strony należy:

 • pozyskiwać linki wysokiej jakości,
 • tworzyć wartościową, użyteczną treść,
 • kontrolować stan linków,
 • optymalizować strukturę strony,
 • stosować poprawne linkowanie wewnętrze.

Nie wiesz jak poprawić autorytet witryny samodzielnie? Pozwól, że my zajmiemy się pełną optymalizacją SEO Twojej strony!

Na czym polega audyt SEO?

Potrzebujesz szybkiej analizy Twojej strony internetowej pod kątem SEO? Świetnie trafiłeś! Na Twoje życzenie możemy przeprowadzić taką analizę i sprawdzić, czy Twoja strona internetowa/sklep internetowy dobrze się pozycjonuje.


Naszą współpracę rozpoczynamy od wykonania audytu SEO, który dostarczy nam informacji o obecnym stanie strony. Sprawdzamy stronę pod kątem technicznym i contentowym, szukamy słabych punktów i elementów, które można zoptymalizować. Skuteczne pozycjonowanie rozpoczyna się od solidnego przeglądu, na podstawie którego przygotujemy plan działań.

Istnieje wiele narzędzi umożliwiających wykonanie automatycznego, samodzielnego audytu SEO. Narzędzia te jednak nie zinterpretują wyników i nie są w stanie wskazać dokładnych działań, jakie należy podjąć, aby poprawić optymalizację SEO strony. Oddając w nasze ręce swoją stronę internetową masz gwarancje tego, że podejmiemy odpowiednie działania, które pomogą poprawić stan techniczny i contentowy Twojej strony, a tym samym zapewnią skuteczne pozycjonowanie.

Wycena

  Imię:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu (opcjonalnie):

  Wybierz usługę z której chcesz skorzystać:

  Jaki typ strony chcesz stworzyć?

  Czy posiadasz aktualnie stronę internetową?

  Podaj link aktualnej strony:

  Jakie języki powinna obsługiwać strona?

  Jakie podstrony powinna posiadać nowa strona?

  Czy posiadasz listę stron która przypada Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do stron, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy posiadasz aktualnie sklep internetowy?

  Podaj link aktualnego sklepu:

  Jakie języki powinien obsługiwać sklep?

  Jakie podstrony powinien posiadać nowy sklep?

  Ile orientacyjnie planujesz mieć produktów w sklepie?

  Czy posiadasz listę sklepów które przypadają Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do sklepów, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy wiesz, że...

  Jesteśmy agencją, która posiada ceny konkurencyjne nawet dla freelancerów?