Prowadzenie social media

social media

Facebook & Instagram

Social media to potężne narzędzie promocji o niesamowitym potencjale marketingowym. Dobrze zaplanowana kompania i przemyślane zabiegi reklamowe mogą w znacznym stopniu przyczynić się do zwiększenia obrotów w Twojej firmie. Media społecznościowe to miejsce gromadzące miliony użytkowników.

Docieraj do nich i zwiększaj świadomość swojej marki na rynku.

Po co Twojej firmie Social Media?

Buduj relacje

Komunikujesz się z odbiorcami, dzięki temu możesz zbudować relacje z potencjalnymi klientami czy firmami.

Skracaj dystans

Daj się poznać. Skrócenie dystansu z odbiorcami znacznie ociepli Twój wizerunek jako firmy oraz zwiększy jej wiarygodność. Dziel się z innymi swoją pracą i doświadczeniami — wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Komunikujmy się!

Poznawaj przyszłych pracowników

Facebook to miejsce, gdzie możesz znaleźć świetnych pracowników. Informacje zamieszczane na profilach użytkowników czy ich wpisy są świadectwem ich wiedzy i kompetencji.

Współpracuj z nowymi przedsiębiorstwami

Facebook to środowisko, które skupia dostawców, producentów, przedstawicieli handlowych czy ludzi z podobnych branż. To cała siatka biznesowa! Skorzystaj z niej, nawiązuj kontakty oraz podejmuj współpracę z nowymi przedsiębiorcami.

Jakie są dodatkowe korzyści z social media?

social media

Nasze działania na Facebooku i Instagramie.

Dowiedz się, na czym będzie polegać nasza współpraca i jakie działania będziemy podejmować na Twoim profilu.

cyfra 1

Przygotowanie strategii reklamowej i harmonogramu emisyjnego

Pierwszym krokiem jest strategia mająca na celu określić cel reklamowy i kolejne działania obejmujące prowadzenie fanpage, następnie przygotowujemy harmonogram, w którym określamy godziny emisji i tematy postów.

cyfra 2

Zaprojektowanie dedykowanej grafiki do postów

Zadaniem naszych grafików jest przygotowywanie grafik na social media tak, aby przyciągały uwagę oraz utożsamiały się z marką. Pamiętaj, najpierw przykuwa uwagę grafika, a do czytania zachęca chwytliwa treść.

cyfra 3

Stworzenie treści reklamowych

Posiadamy zespół Copywriterów, którzy zajmują się przygotowywaniem treści reklamowych do postów tak, aby były atrakcyjne dla klienta i zachęcały do przeczytania.

cyfra 4

Analizy i raportowanie

Z nami masz pewność, że wszystkie działania na profilu są monitorowane. Po każdym miesiącu naszej współpracy sporządzimy dla Ciebie szczegółowy raport, w którym przedstawimy Ci nasze wnioski i rezultaty.

Najczęściej zadawane pytania

Prowadzenie profilu w Social Media może wydawać się bardzo proste, przecież wszyscy mamy profile i nimi zarządzamy. Niestety… Nic bardziej mylnego.

Prowadzenie Social Media wiąże się z systematycznymi emisjami, tworzeniem profesjonalnych tekstów oraz projektowaniem graficznym postów – niestety jest to tylko ułamek całej pracy nad profilem, nie mówiąc o kampaniach sponsorowanych, czy strategi reklamowej, która jest pierwszym i najważniejszym krokiem, bez którego prowadzenie Social Media będzie nieskuteczne. Bez określonego celu nie wiemy jakie efekty chcemy osiągnąć i co za tym idzie, jakie działania wdrożyć.

Musimy liczyć się z tym, że każdy post powinien robić efekt „Wow” i jednocześnie być spójny z wizją graficzną firmy. Dobrze wiemy, że ciężko być specjalistą we wszystkim, dlatego nasza agencja interaktywna zapewni Ci najważniejszych specjalistów w zakresie branży Social Media, w tym marketingowca, który sporządzi strategię reklamową, zaplanuje działania na fanpage’u, oraz będzie monitorował wyniki i wdrażał zmiany w kampanii, aby ją uskutecznić.

Wycena

  Imię:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu (opcjonalnie):

  Wybierz usługę z której chcesz skorzystać:

  Jaki typ strony chcesz stworzyć?

  Czy posiadasz aktualnie stronę internetową?

  Podaj link aktualnej strony:

  Jakie języki powinna obsługiwać strona?

  Jakie podstrony powinna posiadać nowa strona?

  Czy posiadasz listę stron która przypada Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do stron, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy posiadasz aktualnie sklep internetowy?

  Podaj link aktualnego sklepu:

  Jakie języki powinien obsługiwać sklep?

  Jakie podstrony powinien posiadać nowy sklep?

  Ile orientacyjnie planujesz mieć produktów w sklepie?

  Czy posiadasz listę sklepów które przypadają Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do sklepów, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy wiesz, że...

  Jesteśmy agencją, która posiada ceny konkurencyjne nawet dla freelancerów?