System CMS na stronie www. Dlaczego warto?

System CMS co to?

Każdy z nas doskonale wie, czym jest strona internetowa, jednak nie każdy wie, co to jest CMS. Zacznijmy zatem od rozwinięcia tego tajemniczego skrótu. Pochodzi on z języka angielskiego i oznacza Content Management System, czyli System Zarządzania Treścią. Jest to oprogramowanie umożliwiające sprawne tworzenie i zarządzanie treściami znajdującymi się na stronie, w tym publikowanie nowych materiałów. Dzięki temu systemowi wprowadzenie zmian zajmuje kilka minut i nie wymaga posiadania umiejętności kodowania.

Istnieje kilka typów rozwiązań CMS:

 • open source np. WordPress czy Joomla!,
 • dedykowane, czyli tworzone specjalnie dla danej firmy,
 • off-the-shelf lub off-the-box gotowe rozwiązania, które można wykupić.

Najczęściej jednak wykorzystuje się rozwiązania typu Open Source ze względu na ich dostępność i intuicyjne funkcjonowanie.

Zarządzanie stroną internetową w systemie CMS

System CMS daje użytkownikowi możliwość łatwego i intuicyjnego zarządzania stroną. Decydując się na witrynę wykorzystującą System Zarządzania Treścią, możesz w dowolnym miejscu i czasie dodawać, aktualizować i edytować wszelkie materiały opublikowane na stronie. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku np. podstron z blogiem firmowym. Dzięki niemu jesteś w stanie na bieżąco zamieszczać nowy content, a tym samym dostarczać ciekawe materiały swoim odbiorcom. W razie publikacji materiału z błędami w kilka minut można nanieść konieczne korekty. Co jest potrzebne do zarządzania stroną w systemie CMS? Wyłącznie dostęp do panelu administracyjnego i gotowe! Oczywiście jak każdy system wymaga on czasu koniecznego do zapoznania się z jego funkcjonowaniem. Krótki instruktaż wystarczy, aby móc samemu zacząć zarządzać treściami na Twojej stronie.

Strona internetowa CMS dla kogo?

Witryny internetowe zaprojektowane w systemie CMS są rozwiązaniem dla każdej branży, nie ma znaczenia czy prowadzisz duży biznes lub jesteś freelancerem. Korzyści wynikające z zastosowania CMS ułatwią Ci zarządzanie stroną. Jeśli w Twojej branży zmiany zachodzą bardzo szybko i ciągle musisz aktualizować ofertę lub opisy produktów CMS jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Co zawierają nasze strony?

Każda z naszych stron oprócz omawianego w tym artykule systemu CMS posiada certyfikat SSL, który zapewnia bezpieczeństwo i wiarygodność Twojej witryny.  Strony tworzone przez Netview cechuje pełna responsywność, co oznacza, że dostosują się do każdego urządzenia i przeglądarki, a tym samym będą się prawidłowo wyświetlać. W przypadku stron dedykowanych pierwszy rok hostingu jest GRATIS.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Każdy z realizowanych przez nas projektów traktowany jest indywidualnie i profesjonalnie co wpływa na zróżnicowanie cenowe tworzonych przez nas stron. Nasze ceny zaczynają się natomiast od 699 zł.
Umów się na spotkanie online (https://calendly.com/netviewagency/45min?month=2021-10).
Znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Spis treści

Wycena

  Imię:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu (opcjonalnie):

  Wybierz usługę z której chcesz skorzystać:

  Jaki typ strony chcesz stworzyć?

  Czy posiadasz aktualnie stronę internetową?

  Podaj link aktualnej strony:

  Jakie języki powinna obsługiwać strona?

  Jakie podstrony powinna posiadać nowa strona?

  Czy posiadasz listę stron która przypada Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do stron, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy posiadasz aktualnie sklep internetowy?

  Podaj link aktualnego sklepu:

  Jakie języki powinien obsługiwać sklep?

  Jakie podstrony powinien posiadać nowy sklep?

  Ile orientacyjnie planujesz mieć produktów w sklepie?

  Czy posiadasz listę sklepów które przypadają Ci wizualnie do gustu?

  Podaj linki do sklepów, które przypadają Ci wizualnie do gustu:

  Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

  Czy wiesz, że...

  Jesteśmy agencją, która posiada ceny konkurencyjne nawet dla freelancerów?